“Swing Again” je jazz oktet prisutan na hrvatskoj glazbenoj sceni više od 30 godina! Uši i ritmična stopala publike redovno uveseljavaju četiri puhača (dvije trube, tenor sax i trombon) i vjerna ritam sekcija (klavir, gitara, kontrabas i bubnjevi).
Kroz čitavo vrijeme svojeg „swinganja“ na glazbenoj sceni Swing Again surađuje s mnogim eminentnim glazbenicima, a takve okuplja i sam. Gotovo svi članovi su profesionalni glazbenici (jedino je klavirist i aranžer te organizacijski voditelj banda urolog!) koje redovito slušate i gledate u izvedbama uglednih orkestara – od Zagrebačke filharmonije, preko Big Banda HRT-a pa do studijskih i kazališnih orkestara, a vrijedi spomenuti i glazbeno pedagoško djelovanje nekih članova.
- Zvonimir Bajević – 1. truba
- Krunoslav Zver – 2. truba
- Zdenko Ivanušić – tenor sax i arr.
- Mario Šincek – trombon i arr.
- Ante Reljić – klavir i arr.
- Mario Igrec – gitara
- Dinko Stipaničev – kontrabas i el. bas gitara
- Karlo Kukovačec – bubnjevi
Unazad nekoliko godina Swing Again konstantno surađuje s vokalnim solistima Maja Ištvanić i Adalbert Turner-Juci zbog čijih izvedbi i glasova se svakome širi zadovoljni osmijeh na licu. Te večeri gostovati će i naš prijatelj, izvrsni Aldo Foško, na klarinetu.









