Dana 02.04.2014. u večer održano je već tradicionalno druženje kvarnerskih jazz muzičara u poznatoj jazz konobi Darka Mihelića Boćota (Liganj iznad Lovrana). Darko je veliki ljubitelja jazza, kontrabasist i uvijek spreman da podrži ovakva druženja. U jazz konobi se u zimskim mjesecima održavaju jam sessioni i jednom u godini i ovakvo druženje. Prisutni su bili gotovo svi poznati jazz muzičari Kvarnera, koji su u predivnom ambijentu jazz konobe i okoliša proveli ugodnu večer uz jam session do kasno u noć, uz izvrsnu hranu koju je pripremio Darko.









